Ersev OSGB bünyesinde çalışan yangın eğitmenimiz her yıl tekrarlanması gereken yangın eğitimi ve tahliye tatbikatı konusunda size profesyonel bir çözüm ortağı olacaktır.

Ersev OSGB olarak önceliğimiz insandır. Hizmet verdiğimiz işyerleri Ersev osgb ilkelerinde tam bir güç birliği oluşturarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmekteyiz. İnsan sağlığı her türlü maddi kaynaktan daha önemlidir.

Yangın hem insan sağlığına hem de işyerlerinin maddi kaynaklarına ciddi bir risk olarak algılayabiliriz. Bünyemizdeki İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerimiz yangın riskini en aza indirerek ve eğitimler ile takviye ederek sizleri daha güvenli çalışma ortamları ile buluşturmaktadır.

Yangın biliyoruz ki işletmelerin en çok çekindiği acil durumlardan bir tanesidir. Ersev OSGB olarak bizler hizmet verdiğimiz firmalarımıza periyodik olarak yangın eğitimleri vermekteyiz. Ayrıca yine yılda bir yinelenmesi gereken acil durum eylem tatbikatı ile işletmelerimize tam bir yangın güvenliği sistemi kurmaktayız.

Unutmayalım ki büyük düşler küçük kıvılcımlar ile kül olabilir! Ancak büyük düşünceler ile de yanardağlar buz olabilir.